InvestPro Україна, Київ 2019

Конференція
bosco-banner-kyiv_450x270-1

Дата:
24.06.2019 р.
Адреса:
Бульвар Тараса Шевченко, 30, Київ, 01030, Україна
Телефон:
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Веб-сайт:

Організатор бізнес заходів Bosco Conference запрошує на VI щорічну B2C Міжнародну Конференцію і виставку InvestPro Kyiv Ukraine, яка відбудеться 24 червня 2019 року в Hilton Kyiv.

Щорічна одноденна B2C конференція - унікальна платформа для зустрічі професіоналів в міжнародному бізнесі. Це унікальна можливість розширити свою клієнтську та партнерську мережу на більш ніж 250 нових контактів.

InvestPro Україна, Київ 2019 успішно поєднує виставку і конференцію, що дозволяє ознайомитися з більш ніж 12 доповідями, і в комфортній атмосфері обговорити найбільш хвилюючі питання під час кава-брейків, ланчу та вечірнього коктейлю.

Конференція InvestPro Україна, Київ 2019 розкриває важливі і актуальні теми захисту активів, управління особистим капіталом, пропонує нові рішення в сферах інвестицій, нерухомості, громадянства.

Одним з провідних спікерів InvestPro Україна, Київ 2019 стане Сергій Свистіль - Голова Ради Асоціації «Асоціації експортерів і імпортерів« ЗЕД », Голова Ради з питань зовнішньоекономічної діяльності ТПП України. В ході презентації Сергій Свистіль розповість про «розумних інвестиціях» на основі інструментів преференційної торгівлі.

У програмі будуть розглядатися такі теми як інвестування, бізнес імміграція, оподаткування, wealth management і захист активів, побудова міжнародних структур і тд.

Захід збере в одному місці більше 250 професіоналів з СНД, Європи, Азії та США:

Робочими мовами конференції є англійська та російська (при необхідності з синхронним перекладом).

Детальна інформація та реєстрація на сайті InvestPro Україна, Київ 2019

Ексклюзивна пропозиція для відвідувачів сайту Асоціації експортерів і імпортерів "ЗЕД" - реєстрація за спеціальною ціною!

Промокод: InvestPro_ZED

Запрошуємо на конференцію!

Схема проїзду