Міжнародна конференція «Успішний експорт українських товарів до Європейського Cоюзу. Практичні поради європейських колег»

Конференція
ucci

Дата:
17.10.2014 р.
Адреса:
м. Київ, вул. Велика Житомирська
Телефон:
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Веб-сайт:
Вкладення:

27 червня 2014 р. Україна підписала з ЄС економічну частину Угоди про асоціацію, яка ставить багато викликів перед нашою країною. Даний документ дає нам змогу перейти від партнерства і співробітництва з ЄС до політичної асоціації та економічної інтеграції. Саме економічна інтеграція з Євросоюзом стала лейтмотивом проведення даної практичної конференції. Адже запитань, насправді, після підписання Угоди, буде ще більше, ніж до неї. І головним з цих питань є проблема доступу українських товаровиробників до європейського п'ятисотмільйонного ринку, пошук європейських імпортерів, стандартизація, сертифікація тощо.

Сподіваємося, що відповіді на ці та багато інших питань учасники конференції отримають безпосередньо від європейських колег, що запрошені в якості доповідачів на цей захід.

Серед порушених тем, що розглядатимуться на конференції відзначимо питання особливості митних процедур в ЄС, а також дію режиму торгових преференцій для українських товарів у рамках Угоди про асоціацію України з ЄС. Серед іншого, учасники заходу запланували дискусію щодо укладення та виконання зовнішньоекономічних контрактів з європейськими імпортерами. У фокусі уваги конференції є питання пошуку європейських імпортерів.

Вартість участі в конференції: 2500 грн з ПДВ.

Для клієнтів, які придбали офіційні публікації МТП в Асоціації "ЗЕД", знижка 15%.

pdfПрограма конференції.

Детальна інформація та реєстрація на конференцію:
тел. (380 44) 455-93-80

Контактна особа: Полещук Олена

Попередня реєстрація обов'язкова.

Схема проїзду

Список учасників

 Нема учасників