Форс мажорні обставини та ускладнення при виконанні ЗЕД-контрактів. Практика підтвердження форс-мажору і рекомендації для бізнесу

Семінар-практикум
1

Дата:
27.02.2015 р.
Адреса:
вулиця Богдана Хмельницького, 55, Київ, місто Київ
Телефон:
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Веб-сайт:

Ми розповімо чи можна сучасну політичну та економічну ситуацію в Україні вважати форс-мажором? Що істотно впливає на виконання умов договору? Що робити, коли контрагент не виконує ЗЕД-контракт, мотивуючи це обставинами форс-мажору? Яка судова та арбітражна практика з цих питань? Відповіді на ці та багато інших питань ви зможете отримати, відвідавши цей семінар.

Семінар-практикум проводить висококваліфікований фахівець - експерт у галузі міжнародної торгівлі.

Ви дізнаєтеся міжнародну практику використання та застосування застереження про форс мажор в договорах міжнародної купівлі-продажу товарів; відмінності в правових системах, що регулюють питання форс-мажору, підводні камені та нюанси.

Ви проаналізуєте ризики в ЗЕД-договорах, які не підпадають під дію форс-мажору (валютні ризики, коригування ціни, інфляція, зміна умов реалізації товару на певному ринку і т.п.)

Ви зможете користуватися підтвердженням дії форс-мажорних обставин у зовнішньоекономічній діяльності за законодавством України: компетентні органи, вимоги до документів, порядок отримання.

Детальна програма заходу

 

Прийняти участь зможе кожен, для цього достатньо купити квиток на сайті компанії-організатора

Замовити квиток

Інноваційним є те, що кожен учасник може вказати на сайті організатора свої додаткові запитання і вони будуть висвітлені на заході! Ми розглянемо саме Вашу ситуацію!

Діють знижки за попередньою реєстрацією

Встигни отримати знижку!

Схема проїзду