Експорт до Китаю. Практика. Схеми. Можливості

Семінар
exp-china1

Дата:
23.03.2017 р.
Адреса:
м. Київ
Телефон:
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Веб-сайт:

Про що будемо говорити:
Наш семінар для тих, хто планує розширити ринки збуту своєї продукції, хто розуміє перспективу співпраці з півтора мільярдної країною. Наша мета познайомити Вас з особливостями китайського ринку імпортних продуктів, смаковими і естетичними уподобаннями, каналами збуту імпортних товарів. Сформувати у учасників правильні очікування від роботи з китайськими партнерами. Забезпечити учасників семінару знаннями про принципи ціноутворення, оподаткування, проходження митних процедур, сертифікації та карантину, вимогами до безпеки імпортованих в Китай продуктів, правил маркування і способами просування продукції. Допомогти зрозуміти відмінності східного менталітету в проекції на бізнес-відносини. Ми розповімо про практику експорту з України в Китай. Познайомимо Вас з новими можливостями. Ви дізнаєтеся ціни на Вашу продукцію на ринку Китаю і зможете рухатися step-by-step самостійно, підкоряючи нові ринки.

Кому дасть перевагу участь в заході?
Послуги призначені як для тих, хто розуміє важливість виходу на китайський ринок уже сьогодні
- у вас є хороші ідеї щодо того, що ви могли б поставляти в Китай, але ви їх ще не реалізували?
- ви зіткнулися з перешкодами і опором?
- вам не вдалося довести розпочате до кінця?
- хочете створити таку систему, щоб різні інструменти були повністю узгоджені між собою?
- вам важливо розібратися в якій послідовності впроваджувати все, щоб уникнути помилок?

Тренери:

Чжан Пей-Ень

Має багаторічний досвід роботи в торгових компаніях в Україні, в розрізі допомоги вибору потрібного товару, знання кращих торгових місць і найцікавіших нових можливостей бізнесу з Китаєм, так само організовує і імпорт і експорт товарів широкого профілю .

Геннадій Шепелєв

Бізнес консультант, бізнес тренер. Виконавчий директор і співзасновник міжнародного холдингу, бізнес-консультант і бізнес-тренер. Має двадцятирічний досвід роботи на управлінських посадах в міжнародних і вітчизняних компаніях

Програма семінару

Замовити квиток

Попередня реєстрація обов'язкова!

Схема проїзду