Вийшло друком нове видання МТП «Модельний контракт МТП для великих проектів «під ключ»

Модельний контракт МТПУ липні 2014 року Асоціацією «ЗЕД», в рамках угоди з ICC Services Publications, опубліковано ексклюзивне довгоочікуване двомовне видання Міжнародної торгової палати № 659 «Модельний контракт МТП для великих проектів «під ключ».

Дана публікація буде цікава, передусім, тим суб'єктам, які здійснюють свою діяльність у сфері промислового будівництва. МТП підготувала цей типовий міжнародний контракт «під ключ» для використання у великих проектах, маючи на меті забезпечити підрядників і замовників унікальною, збалансованою платформою, яка є справедливою для всіх сторін.

При укладенні подібного роду контрактів виникають питання щодо реалізації окремих їх положень на практиці. Дане видання, із коментарями відомих українських фахівців у галузі сучасних рішень у сфері проектного менеджменту та фінансування, допоможе суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності уникати труднощів при укладанні таких контрактів та сприяти розвитку сучасним економічним взаємостосункам між замовниками і підрядниками.