Карти Клубу експортерів України - Ваш провідник у світ знижок ЗЕД

Клуб експортерівЩодня підприємства України зіштовхуються з новими труднощами – змінюється законодавство, створюються штучні перепони на митниці, зростають ризики при веденні міжнародної торгівлі на всіх етапах, ціни на послуги компаній ростуть тощо.

В Україні існує чимала кількість висококваліфікованих експертів, постачальників послуг у сфері ЗЕД. Маючи чималий досвід та знання та вдало використовуючи їх на практиці, ці експерти допомагають національному товаровиробнику експортувати свою продукцію, опосередковано створюючи тим самим у компаніях виробників нові робочі місця. А це так необхідно сьогодні українській економіці!

У кожної компанії, що прагне експортувати свою продукцію вже завтра - немає часу на роздуми. Головне завдання – зробити все якісно з першого разу. У цьому важливу роль відіграє правильний підбір експертів. Найчастіше, при переході то того чи іншого етапу в ланцюжку міжнародної торгівлі у суб'єктів ЗЕД не завжди є можливість зважити всі за й проти, перевірити дані, які нам надають, прорахувати досконально свої ризики.

Для мінімізації Ваших ризиків саме Клуб експортерів може підібрати для Вас висококваліфікованого експерта, або групу експертів при супроводі ЗЕД-контрактів, оптимізації існуючого напрямку/напрямків, зробити для Вас експертне дослідження ділових партнерів, конкурентів і навіть більше – надати Знижки на послуги надійних компаній і перевірених експертів.

Клуб експортерів України створений з єдиною місією - щодня розвивати міжнародну торгівлю України з різними країнами миру.

Власникам карти Клубу експортерів України надається знижка на послуги Асоціації «ЗЕД» у розмірі – 10%.

Всі надані власникам карт Клубу експортерів України знижки, будуть прийнятні за умови повідомлення промо-коду Вашої карти співробітникові Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД».

Клуб експортерів допомагає Вам триматися правильних координат при здійсненні експортної діяльності.

Статус Власник карти Клубу експортерів відкриє Вам нові можливості. Статус - це успіх. Клуб експортерів - Ваша точка координат.

Більш детально про Карти Клубу читайте на сайті Клуб експортерів.