InvestPro Ukraine 2019 - унікальна платформа для зустрічі професіоналів в міжнародному бізнесі

bosco conference Kiev 2019 ZED24 червня 2019 в Hilton Kyiv відбудеться 10-а міжнародна бізнес-конференція InvestPro Ukraine 2019. Кожного року конференції Bosco Conference відвідують більше ніж 300 власників компаній, генеральні і фінансові директори, юристи, фахівці з управління активами, банкіри провідних компаній країн СНД, Європи, Близького Сходу й Азіі. Спікери Bosco Conference очолюють рейтинги найуспішніших міжнародних компаній в сферах юриспруденції та економіки. Під час InvestPro Ukraine 2019 вони готові продемонструвати нові успішні бізнес-кейси, які, безумовно, посприяють розвитку вашого бізнесу.

Одним з провідних спікерів InvestPro Ukraine 2019 стане Сергій Свистіль - Голова Ради Асоціації «Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», Голова Ради з питань зовнішньоекономічної діяльності ТПП України. В ході презентації Сергій Свистіль розповість про «розумні інвестиції» на основі інструментів преференційної торгівлі.

Учасники конференції мають унікальну можливість задати будь-яке питання, пов'язане із зовнішньоекономічною діяльністю України, реалізацією міжнародних економічних проектів, в тому числі інвестиційних.

Міжнародний бізнес-захід відбудеться 24 червня у форматі виставка + конференція, що в свою чергу, допоможе встановити взаємовигідні зв'язки з учасниками з 20 + країн і в форматі нетворкінгу розглянути найгостріші питання сучасних бізнес-реалій.

Реєстрація до 30.04.2019 можлива за спеціальною ціною.

Детальніше: http://investpro-ukraine.bosco-conference.com/kyiv .

Чекаємо Вас на конференції!