Створено Координаційну раду з виробничо-логістичних питань

koord rada16 жовтня 2020 року укладено угоду щодо створення Координаційної ради з виробничо-логістичних питань.

Учасниками такого об’єднання стали Асоціація «ЗЕД», Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UABT) та Асоціація міжнародних перевізників України (АсМАП).

В умовах нових викликів та складнощів, які з’являються в сфері зовнішньоекономічної діяльності ми вирішили об’єднати зусилля та допомогти бізнесу у вирішенні топових проблемних питань, включаючи, але не обмежуючись, забезпеченням автоперевізників необхідною кількістю дозволів для авто перевезень до країн ЄС, лобіюванням інтересів вітчизняних виробників та автоперевізників в ЄС, стимулюючи експорт української продукції до ЄС.

У своїх виступах радник віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іван Нагорняк, керівник брюссельського офісу UBTA Назар Бобицький, Президент АсМАП України Леонід Костюченко та директор Асоціації «ЗЕД» Оксана Ликова наголосили на важливості спільного опрацювання багатьох питань торгівлі з ЄС, в тому числі з питань оновлення угоди про Асоціацію з ЄС та підтримки вітчизняних виробників і перевізників.

Створена Рада відкрита для приєднання і готова до співпраці зі складних питань просування вітчизняної продукції до країн ЄС та інших регіонів. Головою обрано Сергія Свистіля.

Чекаємо на взаємовигідну співпрацю.

koord rada2koord rada3