Зустріч підприємців Тунісу у ТПП України

Tunis_27_10_2127 жовтня у Торгово-промисловій палаті України відбувся масштабний захід – зустріч підприємців із Тунісу із представниками ТППУ, «Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», представниками Державної митної служби України, а також ДП «Укрметртестстандрт». Основною метою було дати туніському бізнесу чітке розуміння того, як правильно вийти зі своєю продукцією на ринок України.

Відкривав захід Віце-президент ТПП України Валерій Король, сказавши вітальні слова туніським підприємцям, а також висловив сподівання на плідну співпрацю наших країн.

Далі взяла слово Анна Любима, заступник директора департаменту ТППУ, розповівши про можливості, послуги та допомогу у вирішенні проблемних питань, які ТППУ може надати для виходу туніських компаній на український ринок.

Продовжив захід Сергій Свистіль, позаштатний президент ТППУ, Президент ради із зовнішньоекономічної діяльності при ТППУ, а також голова Ради Асоціації «ЗЕД», виступивши з інформативною презентацією про організацію ефективного експорту туніських товарів в Україну. Представникам туніських компаній було представлено статистику імпорту туніських товарів в Україну, загальний імпорт продукції туніського походження у світі, була показана аналітика імпорту країнами та в розрізі продукції. Сергій Свистіль також розповів про послуги, багаторічний досвід у вирішенні проблемних питань «Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», а також про можливості просування та успішного ведення бізнесу для туніських підприємців.

Андрій Очерет, заступник начальника управління організації митного контролю та оформлення Державної митної служби України, був присутнім на заході у форматі он-лайн. Він докладно розповів представникам туніської делегації про особливості проходження процедури митного оформлення імпортних товарів в Україні.

Наступною виступила Наталія Терещенко, начальник науково-технічного відділу оцінки відповідності харчових продуктів ДП ​​«Укрметртестстандарт», з інформацією про порядок сертифікації продуктів харчування, агро продукції та інших товарів в Україні, а також про особливі вимоги, необхідні для проходження сертифікації, обмеження та заборони.

На закінчення слово надали Оксані Ликовій, директору «Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», яка розповіла про особливості митного оформлення та логістики при імпорті туніських товарів в Україну.