Модельний контракт ІСС для великих проектів «під ключ» (Код: 01005)

Дане видання регулює правовідносини замовників і підрядників у сфері промислового виробництва. Застосування Модельного контракту ІСС для великих проектів «під ключ» сприятиме залученню інвестицій у модернізацію та створення експортно орієнтованих підприємств, впровадженню новітніх технологій через механізм залучення передових міжнародних підрядників.

При укладенні подібного роду контрактів виникають питання щодо реалізації окремих їх положень на практиці. Дане видання допоможе суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності уникати труднощів та сприяти розвитку сучасним економічним взаємостосункам між замовниками і підрядниками.

Книга вміщає офіційний переклад на українську мову публікації МТП № 659 «Модельний контракт ІСС для великих проектів «під ключ».

Структурно видання складається з трьох частин:

  1. Передмова – коментар до видання к.е.н. Олександра Бугрова та к.е.н. Олени Бугрової – визнаних експертів у галузі сучасних рішень у сфері проектного менеджменту та фінансування, які вдало описують роль та місце даного контракту в міжнародній системі договірних відносин у будівництві.
  2. Англійська версія Модельного контракту МТП для великих проектів «під ключ»
  3. Український переклад, адаптований до термінології національного законодавства Модельного контракту МТП для великих проектів «під ключ».

pdfЗміст та фрагменти книги

Видавництво : Асоціація "ЗЕД"
Рік випуску : 2014
Кількість сторінок : 188
Тип обкладинки : м'яка обкладинка
Тираж : 2000
ISBN : 978-966-97155-4-8 (укр.)
Ціна: 284,00 грн.
Кількість: 
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support